fbpx

LeBloom tehtud tööd

Pulmade korraldamine

Põnev, kuid ka väljakutseid pakkuv ülesanne. Siin on mõned sammud, mis aitavad Sul pulmi korraldada:

  1. Eesmärgi seadmine: Mõtle läbi, millised on sinu pulmade eesmärgid ja millist tüüpi pulma sa soovid korraldada. Mõtle pulma stiilile, teemale, eelarvele, kuupäevale ja asukohale. Koosta pulmade korraldamise ajakava.
  2. Eelarve planeerimine: Pane paika eelarve, mille raames soovid pulmi korraldada. Arvesta kõigi pulmade elementidega, sealhulgas toit ja joogid, riietus, dekoratsioonid, transport, külaliste meelelahutus, fotograaf, pulmaisa/pulmakorraldaja teenus ja palju muud.
  3. Asukoha valimine: Vali pulmade toimumise koht vastavalt sinu eelarvele ja eelistustele. See võib olla hotell, restoran, maamaja, rannas või mõnel muul huvitaval kohal. Veendu, et see vastab sinu ootustele ja suudab mahutada kõiki külalisi mugavalt.
  4. Külaliste kutsed: koosta külaliste nimekiri ja saada kutsed õigeaegselt välja, et külalised saaksid planeerida oma osalemist. Mõtle läbi kutsedetailid, nagu RSVP (palun anna teada, kas osaled või mitte) ja erisoovid.
  5. Riietuse planeerimine: vali pulmakleit, ülikond või muu riietus vastavalt pulma teemale ja oma maitsele. Arvesta ka pruutneitside, peigmeeste, vanemate ja teiste pulmaosalejate riietusega.
  6. Toitlustuse ja joogi korraldamine: konsulteeri erinevate toitlustusettevõtetega, et valida menüü, mis sobib sinu eelarvele ja maitsele. Arvesta ka erivajadustega, nagu toiduallergiad või toitumispiirangud.
  7. Dekoratsioonide planeerimine: mõtle läbi pulmade dekoratsioonid vastavalt pulma stiilile ja teemale. See võib hõlmata lilli, valgustust, lauanõusid, laudlinasid, toolikatteid ja palju muud. Arvesta ka dekoratsioonide paigutust ja paigaldamist pulmapäeval.
  8. Meelelahutuse korraldamine: Vali sobiv meelelahutusprogramm vastavalt pulma teemale ja oma eelarvele. See võib olla bänd, DJ, tantsugrupp, fotograaf, fotoboks, mängud ja muud meelelahutusvõimalused